پشتیبانی دوربین مدار بسته

چگونه فیلم های دوربین های مدار بسته را روی فلش بریزیم؟

در این مقاله از سایت کلینیک آی تی قصد داریم چگونگی ریختن فیلم و تصاویر دوربین های مداربسته بر روی فلش و همچنین پشتیبان گیری از تصاویر دوربین های مدار بسته را شرح دهیم. امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد.

تصاویر نشان داده شده در این مقاله متعلق به دستگاه دی وی آر هایک ویژن می باشد. البته اغلب دستگاه های دی وی ار منوهایی مشابه با یکدیگر دارند. منتها ممکن است در جزئیات اندک تفاوتی موجود باشد. بنابر این با رعایت توضیحاتی که در زیر ارائه شده است می توانید کار خود را پیش ببرید و از فیلم یا تصاویر موجود در دوربین مداربسته ی خود بر روی فلش پشتیبان گیری کنید.

مراحل پشتیبان گیری از محتوای دوربین مدار بسته

پشتیبان گیری از محتوای دوربین مدار بسته

الف) برای شروع کار ابتدا باید فلش خود را از درگاه فلش یا یو اس بی که در پشت دوربین قرار دارد به دستگاه متصل کنید.

ب) منوی باز پخش یا پلی بک را انتخاب کنید، سپس باید تصاویر یا فیلم های مدنظر خودتان را در زمان دلخواه مشاهده کنید. شما باید به طور دقیق شماره ی دوربین ها و زمان فیلم هایی که می خواهید پشتیبان گیری کنید را یادداشت کنید.

پ) حالا باید وارد منوی پشتیبان گیری (بک اپ) شده، زمان و تاریخی که میخواهید از تصاویر یا فیلم های دوربین ها پشتیبان گیری کنید (همان شماره هایی که در مرحله پیش یادداشت کردید) وارد کرده، سپس دوربین هایی که قصد دارید از تصاویر آن ها پشتیبان گیری کنید را انتخاب کنید.

ت) در این مرحله دستگاه لیستی از فیلمهای دوربین ها را برای شما نمایش خواهد داد. حالا شما باید فیلم های مورد نظرتان را در لیست انتخاب کرده و کلید بک آپ یا اکسپورت را بزنید تا پشتیبان گیری انجام شود.

ث) اکنون برای شما منویی باز خواهد شد که محل ریختن فیلمها و تصاویر پشتیبان گیری شده بر روی فلش را از شما سوال میکند. شما باید در این مرحله پوشه ای را انتخاب کنید تا فیلمها بر روی آن پشتیبان گیری و ریخته شود. البته ریختن فیلم ها و تصاویر روی فلش ممکن است کمی طول بکشد.

برای توضیحات بیشتر، بد نیست بدانید که نرم افزار پخش کننده ی فیلم ها نیز به طور خودکار همراه با آنها روی فلش قرار خواهند گرفت، به طوری که با کامپیوتر نیز می توانید آن ها را تماشا کنید.

کلینیک آی تی در زمینه نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته به طور حرفه ای مشغول فعالیت می باشد. در صورتی که نیاز به خدمات دوربین مدار بسته دارید می توانید روی لینک آن کلیک کنید و از خدمات ارائه شده توسط کلینیک آی تی بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *