ریکاوری دوربین مدار بسته DVR

ریکاوری دوربین مدار بسته DVR

در این مطلب از سایت کلیتیک آی تی می خواهیم درمورد ریکاوری دوربین مدار بسته DVR توضیحات مختصری و مفیدی را برای شما کاربران گرامی ارائه دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید و کاربردی باشد.

ریکاوری دوربین مدار بسته DVR بسیار مشکل است و ممکن است در هنگام بازیابی با موانعی مواجه شویم. از جمله این که وقتی هارد DVR را به سیستم کامپیوتر وصل می کنیم چون سیستم این هارد را نمی شناسد و فرمت دستگاه DVR نیز متفاوت است، کار ریکاوری و بازیابی اطلاعات را زمانبر می کند.

این دوربین ها به دلیل این که امنیت بالایی دارند، در موقع بازیابی کردن از اطلاعاتشان، سیستم هیچ فایلی را پیدا نمی کند مگر آن که این دوربین ها از قبل در این دستگاه ها شناخته شده باشند.

درهنگام ریکاوری باید مراقب باشیم که هارد دستگاه DVR را مقابل سیستم و یا ویندوز قرار ندهیم چون ممکن است در هر لحظه اطلاعات مارا نابود کند.

این که بتوان هارد DVR را با استفاده از نرم افزار های معمولی ریکاوری کرد، نشان دهنده ی تفکری ابتداییست و تنها در شرایطی خاص شاید بتوان با استفاده از این نرم افزار ها 10 درصد از اطلاعات را ریکاوری کرد.

مشکلات موجود در بازیابی اطلاعات DVR

به دلیل امنیت بالایی که این دوربین ها دارند، اطلاعاتی را که هارد DVR به صورت فولدر ذخیره می کند به هیچ طریقی از دستگاه های دیگر قابل شناسایی نیست و فقط در همان دستگاهی که اطلاعات قبلا در آن ذخیره شده است، شناسایی میشود.

تمامی پارتیشن ها به دلایل امنیتی کدگذاری شده اند تا هر گاه هارد شما به هر دلیلی از دستگاه جدا شد، کس دیگری حق استفاده از آن را نداشته باشد. به نوعی از حریم خصوصی شما دفاع میکند.

از دیگر مشکلات در بازیابی اطلاعات این است که فیلم هایی که دوربین های DVR ضبط می کنند، مانند فیلم های معمولی نیستند و فرمت آن ها متفاوت است. همین باعث شده است که نتوانیم فیلم ها را به راحتی در رایانه ها مشاهده کنیم و نیازمند یک بازیابی ماهرانه با ابزارهای تخصصی دارد.

دوربین های DVR شامل هارد هایی با حجم یک ترابایت به بالا هستند که تمامی فیلم ها را با کیفیت متوسط ذخیره میکند و این اطلاعات تا یک دوره ی زمانی خاص ذخیره می شوند و بعد از آن دوره این اطلاعات خذف شده و با اطلاعات جدید جایگزین می شوند.

هشدار های لازم برای محافظت از اطلاعات در هارد DVR

به هیچ عنوان نباید هارد دوربین مدار بسته را از سیستم DVR جدا کرد چون هنگام اتصال دوباره آن ها، ممکن است تمام اطلاعات ما در هارد دیسک توسط DVR فرمت شود و اطلاعات ما از بین برود.

هنگام تنظیم دوربین مدار بسته ی خود حتما از دوره ی زمانی که اطلاعات در آن جایگزین و حذف می شوند اگاه باشیم.

حتما هنگام نصب دوربین منبع تغذیه ی آن را هم در نظر بگیرید چرا که نوسانات برق موجب از بین رفتن اطلاعات و حتی هارد دیسک می شود.

باید بدانید که هر گونه دستکاری هارد شما توسط افراد غیر متخصص موجب از بین رفتن اطلاعات شما می شود پس هیچگاه در صورت خرابی، آن را به دست افراد غیر متخصص نسپارید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد خدمات دوربین مدار بسته کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *