ریکاوری دوربین مدار بسته DVR

در این مطلب از سایت کلیتیک آی تی می خواهیم درمورد ریکاوری دوربین مدار بسته DVR توضیحات مختصری و مفیدی را برای شما کاربران گرامی ارائه دهیم . امیدواریم این مطلب برای شما مفید و کاربردی باشد.

ریکاوری دوربین مدار بستهDVR بسیار مشکل است و ممکن است در هنگام بازیابی با موانعی مواجه شویم. از جمله این که وقتی هارد DVR را به سیستم کامپیوتر وصل می کنیم چون سیستم این هارد را نمی شناسد و فرمت دستگاه DVR نیز متفاوت است، کار ریکاوری و بازیابی اطلاعات را زمانبر می کند.

این دوربین ها به دلیل این که امنیت بالایی دارند، در موقع بازیابی کردن از اطلاعاتشان، سیستم هیچ فایلی را پیدا نمی کند مگر آن که این دوربین ها از قبل در این دستگاه ها شناخته شده باشند.

درهنگام ریکاوری باید مراقب باشیم که هارد دستگاه DVR را مقابل سیستم ویا ویندوز قرار ندهیم چون ممکن است در هر لحظه اطلاعات مارا نابود کند.

این که بتوان هارد DVR را با استفاده از نرم افزار های معمولی ریکاوری کرد، نشان دهنده ی تفکری ابتداییست و تنها در شرایطی خاص شاید بتوان با استفاده از این نرم افزار ها 10درصد از اطلاعات را ریکاوری کرد.

مشکلات موجود در بازیابی اطلاعات DVR

به دلیل امنیت بالایی که این دوربین ها دارند، اطلاعاتی را که هارد DVR به صورت فولدر زخیره می کند به هیچ طریقی از دستگاه های دیگر قابل شناسایی نیست وفقط در همان دستگاهی که اطلاعات قبلا در آن ذخیره شده است، شناسایی می شود.

تمامی پارتیشن ها به دلایل امنیتی کد گذاری شده اند تا هر گاه هارد شما به هر دلیلی از دستگاه جدا شد، کس دیگری حق استفاده از آن را نداشته باشد. به نوعی از حریم خصوصی شما دفاع می کند.

از دیگر مشکلات در بازیابی اطلاعات این است که فیلم هایی که دوربین های DVR ضبط می کنند، مانند فیلم های معمولی نیستند وفرمت آن ها متفاوت است. همین باعث شده است که نتوانیم فیلم هارا به راحتی در رایانه ها مشاهده کنیم ونیازمند یک بازیابی ماهرانه با ابزارهای تخصصی دارد.

دوربین های DVRشامل هارد هایی با حجم یک ترابایت به بالا هستند که تمامی فیلم هارا با کیفیت متوسط ذخیره می کندو این اطلاعات تا یک دوره ی زمانی خاص ذخیره می شوند وبعد از آن دوره این اطلاعات خذف شده وبا اطلاعات جدید جایگزین می شوند.

هشدار های لازم برای محافظت از اطلاعات در هارد DVR

به هیچ عنوان نباید هارد دوربین مدار بسته را از سیستم DVR جدا کرد چون هنگام اتصال دوباره آن ها، ممکن است تمام اطلاعات ما در هارد دیسک توسط DVR فرمت شود واطلاعات ما از بین برود.

هنگام تنظیم دوربین مدار بسته ی خود حتما از دوره ی زمانی که اطلاعات در آن جایگزین و حذف می شوند اگاه باشیم.

حتما هنگام نصب دوربین منبع تغذیه ی آن را هم در نظر بگیرید چرا که نوسانات برق موجب از بین رفتن اطلاعات و حتی هارد دیسک می شود.

باید بدانید که هر گونه دستکاری هارد شما توسط افراد غیر متخصص موجب از بین رفتن اطلاعات شما می شود پس هیچ گاه در صورت خرابی، آن را به دست افراد غیر متخصص نسپارید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده اطلاعات  بیشتر درمورد خدمات دوربین مدار بسته کلیک کنید.

 

Call Now Button Secured By miniOrange