دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی

در این مطلب از سایت کلینیک آی تی می خواهیم توضیحات مختصر و مفیدی درمورد دوربین مدار بسته مخفی برای شما کاربران گرامی ارائه دهیم. در صورتی که نیاز به نصب دوربین مدار بسته مخفی دارید این مطلب را تا پایان مطالعه نمایید.

دوربین های مداربسته مخفی یکی از انواع دوربین های مداربسته است که در فضاهای خارج از دید به طور مخفیانه و یا در قالب شی ای غیرقابل شناسایی نصب می گردند تا از دید بقیه مردم پنهان بمانند.

این دوربین ها به علت دسترسی راحت و آسان آن ها و همچنین به دلیل قیمت مناسب جهت بررسی فعالیت های افراد، در بسیاری از واحدهای صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید که نصب این نوع دوربین ها نیاز به مجوزهای قانونی دارند.

یکی دیگر از کاربردهای دوربین مداربسته مخفی که به آن دوربین پرستار می گویند، برای آن دسته از والدینی است که میخواهند همه رفتارها و فعالیت های پرستار بچه خود را ببینند. دوربین پرستار در منازل نصب می شود و از این طریق والدین میتوانند بر فعالیت های پرستار نظارت داشته باشند.

مکان های نصب دوربین مداربسته

معمولا دوربین های مداربسته مخفی در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ نصب می شوند. از جمله این مکان ها می توان به اتاق های نشیمن واحدهای خانگی، درب های ورودی مجتمع ها، اتاق کار و دفتر افراد و … اشاره کرد.

با نصب این دوربین ها می توان امنیت مدارک و اسناد مهمی که در خانه و یا در دفتر کار وجود دارند را تضمین کرد. همچنین با به کارگیری این دوربین ها تا حدودی می توان از سرقت جلوگیری کرد و با نظارت بر همه فعالیت های افراد، امنیت خانه و محل کار را تحت کنترل دارد.

انواع دوربین های مداربسته مخفی

دوربین مداربسته سوزنی:

دوربین مداربسته مینیاتوری یا سوزنی بخاطر لنز بسیار کوچک آن ها، امکان تصویربرداری را به شکل نامحسوسی به شما میدهد. و همچنین این نوع دوربین ها با ایجاد کردن یک سوراخ ریز می توانند تصاویر را ثبت کنند به همین دلیل دوربین های سوزنی یکی از کاربردی ترین نوع دوربین های مداربسته هستند. دوربین های سوزنی در پشت سطح های غیرشفاف به دلیل نوع بدنه ای که دارند جاسازی می شوند.

برای تصویربرداری از این نوع دوربین ها باید نور کافی و مناسب وجود داشته باشد، از دوربین های سوزنی به عنوان دوربین دید در شب استفاده نمی شود چون مخفی کردن آن ها و جاسازی دوربین سخت تر خواهد بود.

دوربین مداربسته بندانگشتی جاسوسی:

دوربین بندانگشتی جاسوسی، یکی دیگر از انواع دوربین های مداربسته مخفی است که قابل نصب شدن در هر فضایی به دلیل سایز و ابعاد کوچک آن ها هستند.

کیفیت تصاویر این دوربین ها؛ حدودا 2MP و سیستم آن ها AHD است.

دوربین مداربسته V380:

این دوربین ها به دلیل دارا بودن دید 360 درجه ای این امکان را می دهد تا همه فعالیت هایی که در حال انجام است توسط شخص کنترل شود. در این نوع دوربین ها امکان نصب حافظه رم وجود دارد.

دوربین مداربسته BabyCam:

دوربین های BabyCam دوربین های مداربسته مخفی بی سیمی هستند که در پارکینگ ها، در سایر نقاط منزل و یا به عنوان دوربین پرستار کودک مورد استفاده واقع می شوند.

امیدواریم که مقاله دوربین مداربسته مخفی مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد شرکت نصب دوربین مدار بسته روی آن کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *